Düşünen, çözüm yaratabilen insanlara ihtiyacımız var. Bu da ancak eğitim düzeyini yükselterek elde edilebilir.
Gökçe Kız Öğrenci Pansiyonu' nun kuruluşundaki en önemli etkende bu olmuştur. Kurumumuz üniversitede eğitim yapan genç arkadaşların barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş ve rahat bir ortamda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla çalışmaktadır.
Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz pansiyonumuza biz çok özel bir özen gösterdik: Öğrencilerimizin, bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşça vakit geçirebilecekleri, diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile mekanını aratmayacak sıcaklıkta odalar olarak tasarladık pansiyonumuzu.
Üniversitede seçim yaparken gösterdiğiniz tercih titizliğini barınma konusunda da göstermeniz gerektiği unutulmamalıdır.

           

 

Tasarım: Cüneyt Notçuoğlu 0 505 503 73 94